Мы в телеграм

Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

 
   
   
   
   
   
   
    
 
    
  
  
  
  
  
       

Не втомлюємося жити!

Дата публикации: 23-12-2014

Не втомлюємося жити!Дитина –найцінніший скарб у нашому житті. Пройде не одне тисячоліття, поки людство зрозуміє цю істину, і пройде не одне тисячоліття, поки людство, нарешті, прийме закони, які оберігатимуть дитину.

Діти мають особливе право на піклування та до­помогу з боку держави. Але, на жаль, життя, здо­ров’я, навчання, щастя дітей усього світу недос­татньо захищені. Сьогодні 250 мільйонів дітей живе за рахунок важкої праці, жебрацтва, пограбувань. 30 мільйонів не можуть навчатися і кожен рік від хвороб поми­рає 5 мільйонів неповнолітніх. Поширюється торгівля ними. Дітей, від яких відмовилися батьки, використовують для пересадки органів.

Немає події в дитячому житті, повз яку ми, до­рослі, мали б право пройти байдуже. Бо дитина – це вічна музика і слухати її потрібно вміти, а дитинство – найважливіший період у житті лю­дини. В цей час вона формується фізично, психічно, інтелектуально, здобуваючи й отримуючи необхідні знання, уміння й навички. Саме тому Міжнародна Організація Об’єднаних Націй працює в напрямку створення дітям найк­ращих умов життя для всебічного розвитку. Наслідком цієї праці став документ надзвичайної ваги – Конвенція про права дитини.

 

В середній школі № 8 пройшли заходи до Всеукраїнського тижня права. Всі учні були запрошені на виставку в бібліотеці та єдиний урок «Права людини до дня прийняття ООН Декларації прав людини». Старшокласники зустрічалися з юристами, для них також був проведений «Брейн-ринг» і правовий лекторій «Права людини в Україні». Школярі 7-9 класів складали і розв’язували кросворди на тему «Права і обов’язки», слухали усний журнал «Правові пам’ятки України», брали участь у правовому лабіринті. Для шостих класів був організований цікавий правовий тренінг, а для молодших – перегляд мультфільму «Я і мої права» та конкурс малюнків «Права людини починаються з прав дитини».

Права дитини — це певні можливості, які потрібні дітям (до 18 років) для того, щоб жити і дорослішати. Згідно з Конвенцією, всі діти рівні у правах, всі діти мають право на любов та піклування з боку батьків та держави. У них є права на навчання, медичне обслуговування, гру, відпочинок, інформацію, спілкування, приватне життя, якісне харчування. Також у них є право на власне ім’я і висловлення власної думки (якщо це не загрожує безпеці держави або не порушує прав інших людей).

Дитина не повинна бути скривджена та зне­важена, не повинна бути жертвою насильства та війни, а також не повинна бути примушена до тяжкої праці.

Діти, позбавлені сім’ї, охороняються та опіку­ються державою.

На мою думку, ніякі кризи і труднощі не можуть поз­бавити нас тих втіх, якими багата людина: родинної любові, ніжності, вірної дружби, співчуття, віри, надії, сподівання.

 

Людмила Міщенко

                                                

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
         
 
«    Апрель 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
 
 

 
Куда пойти в Никополе: ТОП - 5 событий ...
...
Где и когда в Никополе отметят Маслени ...
...
Куда пойти в Никополе на Католическое ...
...
Анонс новорічних свят у Нікополі
...
Куда пойти в Никополе на выходных?
...
 
 
 • Администратор 19.12.2016
  Новорічні святкування (1) / 0
  Администратор-фото
  21 грудня вистав у КЗ "НКДЦ" не буде. За детальнішою інформацією звертайтесь по телефону -  5-15-86
 • DanielDob 04.11.2016
  Никопольская молодежь отм ... (1) / 0
  DanielDob-фото
  5:1 (1:0, 0:1, 4:0). (14-, 54 ), (50), (59) . 32- . , 5 ,
 • Black_Fox 19.05.2016
  Хортинг – казачьи традиц ... (1) / 5
  Black_Fox-фото
  Никопольчане - призеры турнира
 • Надія Ткаченко 02.02.2016
  Алина Николаева- реп (1) / 20
  Надія Ткаченко-фото
  Молодчинка, Алиночка! :) Горжусь своей ученицей!
 • Администратор 22.01.2016
  У Нікополі без вісті проп ... (1) / 0
  Администратор-фото
  Нікопольський відділ поліції висловлює глибоку вдячність усім небайдужим нікопольцям, які відгукнулися на оголошення щодо зниклої 21 січня дівчинки. Завдяки пильності громадян її вдалося знайти вже на наступний день.
 • Администратор 06.01.2016
  Чайка-Любовная лирика (1) / 0
  Администратор-фото
  3 января 2016-го внезапно остановилось сердце поэтессы Ларисы Крикуненко(Чайка). Эта смерть стала полной неожиданностью для близких, родных, друзей и знакомых Ларисы Николаевны, ведь она вела активную общественную жизнь, постоянно проводила творческие встречи, где читала свои волшебные стихи и исполняла песни под бандуру и гитару. Будучи на пен ...
 • Администратор 08.12.2015
  Допоможіть врятувати житт ... (3) / 0
  Администратор-фото
  8 грудня 2015р. в обласній лікарні ім. Мечникова зупинилося сердце, ще одного нікопольського героя - Лацмана Анатолія Івановича.

 • Nadia 06.12.2015
  Допоможіть врятувати житт ... (3) / 0
  Nadia-фото
  Всем спасибо за поддержку и помощь!!! Состояние папы немного ухудшилось из-за пневмонии, кома уже 16 дней((( Еще мой "Герой" получил медаль
 • Nadia 01.12.2015
  Допоможіть врятувати житт ... (3) / 0
  Nadia-фото
  11 дней комы, н ...
 • Администратор 23.06.2015
  Нікополь зустрічав учасни ... (2) / 0
  Администратор-фото
  илья))),
  Вот ссылка на новости горисполкома,где есть репортаж о турнире.
  https://www.youtube.com/watch?v=IZFqcySUtQQ
 
 

 

 

 
 
Все права защищены © Никополь ART 2009-2019