Мы в телеграм

Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

 
   
   
   
   
   
   
    
 
    
  
  
  
  
  
       

ЯКОЮ БУДЕ УКРАЇНА В МАЙБУТНЬОМУ?

Дата публикации: 22-09-2014

ЯКОЮ БУДЕ УКРАЇНА В МАЙБУТНЬОМУ?Всі ми хочемо, жити краще ніж зараз, але треба дивитися фактам у вічі. У цій статті, я розповім про своє бачення, щодо розвитку України через 10-30 років. Це моє оригінально-суб'єктивне дослідження, як письменника наукової фантастики. Звісно, у своїй статті враховую новий поворот в історії. Наприклад, нас окупує Московія... (Питання стоїть тільки в часі. Окупація покладе на нівець всі позитивні зміни на протязі 24-х років Незалежності і нам доведеться починати спочатку будувати країну.).

Значною мірою розвиток України залежний від відсоткової кількості совка та неосовочків. Якщо мислити широко, то зараз (серпень,2014) совка переважна більшість -народжених до 1991 року, коли скінчилося ідеологічне зомбування. Але так чи інакше, воно продовжується в наш час, "прівіванієм панять пра жизнь" своїм діткам. Як би там не було, хто народився у радянському союзі, переважна кількість з них лишаються совками і до сьогодні. Скільки б вони не підтримували новаторство, їх покоління покладатиме надії на "молоде покоління", при цьому вони будуть стоять у сторонці від подій, бо інакше вони невміють жити. Більш ніж словесної підтримки чи 5 гривень на хвору дитину у коробочку без плобми аферистам, вони не зроблять. Але новонароджені - це гарний генетичнйи матеріал! Більше 90% немовлят точно не стануть неосовчками! Приємна новина, все залежить від кількості якісних людей, нації, а не "населення"...

Якщо скінчиться війна і ми переможемо - Україна вперше за багато десятиліть нарешті стане дійсно Єдиною та Незалежною, позбавленою ілюзій стосовно Московії та Заходу, ЄС, тощо. Країна винесе урок, що в неї є лише один друг- це вона сама. З цією перемогою українці будуть жити, затиснувши пояси і ходячи немов у корсетах але вже щасливі, що живуть в Україні - "найкращій країні у світі". Країні, за яку люди гинули люди. Донбасс вже закриє рота, бо основні прихильники Росії – будуть перебиті або житимуть в Росії, подалі від "фашистської хунти". Тож можна зітхнути з полегшенням! Там буде щось типу "Черкаської області зразку 2010 року". Але і водночас - погана новина: буде все як є ще років 5-10, майже так, як є зараз чи при Ющенко, звісно з позитивними виключеннями.

ЯКОЮ БУДЕ УКРАЇНА В МАЙБУТНЬОМУ? Демографія:Українки почнуть народжувати все більше… Виявляється в нас є справжні чоловіки, що врятували нас від москалів і кожна поважаюча себе україночка серед ночі марить про те, як сильний вояк із шрамами на обличчі зробить їй дитинку-героя. Попри це, кількість населення буде зменьшуватися, через: погану систему охорони здоров'я, смерті через аварії на дорогах та водіїв-ідіотів, наркоманію, алкоголізм, тютюнопаління, та величезну помираючу армію бабусь і дідусів, яких нам лишив у спадок СРСР. Ах, забув, міграція лишиться, але хіба що трохи зменшиться. Віддтік вже не буде зростати, якщо не станеться щось погане, тобто гірше ніж є. Багато українців вирішать повернутись на неньку з закордону. Все біьше опозиційних біженців буде приймати Україна з Росії.

Власний досвід: В мене була знайома білоруска, яка відвідувала Український розмовний клуб у Нікополі. Вона палко "мріяла вирости і поїхати жити до Норвегії", бо не любила бідну Україну. Коли, почався Євромайдан я потягнув її з собою майже силоміць. Вона неохоче пішла зі мною, але потім не пошкодувала про наш похід. Вже через пів року подій, у неї був бурний секс на зйомній квартирі з іншими активістами-патріотами (ультрасами, свободівцями, бандерівцями і т.д.) місцевого майдану, що самоназвалося "бандерпаті". Хоча все мало форму оковитої оргії, у вишиванках під крики "Слава Україні!", "Москаляку на гілляку!" та "душу й тіло ми положим... (кхк)" під стягом України на старому дивані. Зараз ми з нею не спілкуємось…Але тепер вона почала намагатися говорити українською та змінила свій імідж на патріотичний. Таких, як вона зараз мільйони. У Нікополі, принаймні, кілька сотень знайдеться.

ЯКОЮ БУДЕ УКРАЇНА В МАЙБУТНЬОМУ? Українська культура та українська мова - нарешті почнуть домінувати. Це ми бачимо вже і за раз. В Україні справжня патріотична істерія - надпопит на все українське. Якщо не рахувати 3-х областей, де забагато росіян. Але і вони повернуться до України, через деякий час. Любов до України буде лише зростати, а оскільки товари російської культури з часом зникнуть з полиць, через санкції та бойкот громадян - почнеться нова сторінка розвитку в українській культурі. З кожним роком тиражі українських книг зростають. За 5-10 років сфера книговидавництва реанцімується,що зробить внутрішній попит. Кінематограф, посідатиме велику роль на кіноринку в середині країни. До 2020 р. по телебаченню показуватимуть українські серіали. Регулярно відбуватимуться гучні прем'єри нових українських фільмів. Вишиванки, суміжний національний одяг, патріотичні татуювання, зачіски, тощо – стануть популярнішими у містах та селах. Невідставатиме і театр, який стане популярнішим на початку нового десятиліття. Газети більше друкуватимуть статей українською, але чекати переваги українською у друці треба чекати лише після 2020 року.

Але мережа буде заповнена україномовними стаття "на будь-яку тему" лише до 2020 року, не раніше. Українська версія Вікіпедії сягаєтиме мільйону статей, десь до 2020 року. Українська мова буде поступово витісняти російську. 90% шкіл та інших навчальних закладів стануть україномовними. Музичний ринок української музики також стає популярним, вітчизняні зірки нарешті пчоинають заробляти гроші, а не бути альтруїстами десь у 2020-25 році. До 2050-100 року від російської мови в України лишиться лише суржик, так як всі: газети, телебачення, книги, навчання - будуть україномовним. Майже вся молодь до 2060 р. розмовлятиме українською. Якість українського культурного продукту отримує Світове визнання.

 

Власний досвід. Останні 5 років, я купую лише книги українського виробництва, посеред моря рос. продукту це важко, але можливо. Зараз у молоді та дорослих надзвичайно популярні українські книги. Суспільство більше цікавитьсяукраїнськими фільмами, доречі їхня якість зросла та вплинула на чисельність аудиторії на прем'єрних показах, що чекає розвитку саме українського кіно. Після 2020 р.- україномовні книги у книгарнях, україномовні газети у кіосках, новий сезон чергового українського серіали по тб, та нові прем'єри у кіно стануть нормою, яка буде лише набирати обертів. Кінематограф не тільки відновиться але і займе свою нішу у світовому, найбільше у Європейському просторі. Зараз, російський ринок буде витіснений самими українцями.

ЯКОЮ БУДЕ УКРАЇНА В МАЙБУТНЬОМУ? Економіка та Екологія. 
Будуть якісь реформи, кількість та їх якість залежатиме від рівня частоти тиску громадян на владу. Відбуватиметься зростання виробництва за рахунок збільшення внутрішнього попиту на вітчизняну та європейську продукцію. Буде особливо складно в найперші роки, через зруйновані підприємства на сході та загальний економічний стан. В подальшому- сподіваємось, що у цій галузі все буде добре. У нас з'являться нормальні сусіди, а не ті, що запускають до чужої хати єнотів. Звісно ж, залишеться так звана КОРУПЦІЯ... Суспільство вже перейшло, від стану повної атрофації і нерозуміння її небезпеки до нарікання . Сподіваюся, що рівень корупції з року в рік лише падатиме, хоча... між Януковичем та Порошенком різниця лише у балах AQ, що можно коротко озвучити словами Кличко: "нам нужна усвоіть урок і нє повторіть ашибак януковіча". Через зменшення населення ВВП на душу буде рости, але коли дійде до більш рівномірного розподілу - невідомо.

Через розвиток патріотичного туризму, усі будуть відпочивати у Одесі (загалом півднних областях) та Карпатах (Західній Україні ), де туристична інфраструктура буде лише покращуватися і нарощувати обороти. Наплива відпочиваючих у Криму не буде поки він не повернеться до України. Після повернення і реанімації, Крим - має добру перспективу, покращити свій сервіс. А це залежить цілком від кількості залишків росіян. Так чи інакше, - туристи повернуться. Через зміни у кліматі, - ми можемо отримати більшу кількість іноземних туристів, зокрема з Європи, які будуть грітися на пляжах Півдня з початка весни до кінця осені, а в Криму майже - цілий рік.

Реальне покращення якості та розміру середностатистичного українця залежатиме від інвестицій та успіхів у боротьбі з корупцією, якісних реформ. Зокрема, створення з України "зони без податків, за подобою 5.10" - може призвести до зовсім неймовірних позитивних економічних наслідків. Вимагайте від влади перетворення України на офшорну зону. За таким розвитком, через 10-20 років - Україна стане невпізнанною багатющою країною з жируючими украми. Маючи величезні кошти від інвестицій, реформ, зникнення корупції, наша держава може стати Світовою Наддержавою, а українці будуть волати про засилля мігрантів, розмовляючих українською з нерозбірливим акцентом, велика частина яких, будуть з Росії.

Важка зима 2014р. (весь енергодефіцитний період) змінила мислення і ставлення українців до енергії та енергозбереження докорінно. Повільно але впевнено розвиватимеся альтернативна енергетика, в тому числі, енергозбереження. Головним замінником газу стане електрика: бойлери, радіатори, обігрівачі, електроплити, тепла підлога, тощо. Більшість людей вигадиватимуть альтернативні джерела вжитку, починаючи від: енергозберігаючої лампи, вікон, утеплення, заміни опалення на електричне, тощо; закінчуючи новими винаходами. Через шалену еволюцію громадянського суспільства, народ вимагатиме інновацій від "нової" влади та впроваджуватиме їх у життя рідного села чи міста. До цієї ж дзвіниці можна віднести еволюційну свідомість, що призведе до меншого свинства на вулицях міст та прагнення українців до переробки сміття. До 2020 року майже на 100% впевнений, в Україні буде роздільний збір сміття.

Промисловість оновлюватиметься до відповідних стандартів, або зменшуватиметься і може зникнути взагалі. Екологія наврядче покращиться, через збільшення викидів автотранспорту та кількості сміття. Все залежатиме від людей та зміни у їх свідомості. Крим буде відпочивати від бидла, сцяння у воду, тощо. Трохи відновиться екологія, економіка загнеться остаточно. При поверненні ми отримаємо півострів, на якому доведеться починати майже все спочатку. Але, сподіваюся, там вже не буде прорусні, яка може стати єдиним і останнім тягарем України на шляху до національної мети.

Власний досвід. Наприклад проект активістів "Батарейки, здавайтесь!".У Дніпрі вже досить розвинена мережа здачі батарейок і їх утилізації. У Нікополі, в мене є знайома художниця, яка зі своїми друзями займається цією справою .До своєї справи вони залучають нових активістів. Стосовно екологі, існують інші проекти, якіз рокуврік набирають популярності.

Стосовно енергозбереження,.ми бачимо суттєву активізацію суспільства, що надалі буде лише збільшуватися. Це видно з шалених попитів на електронні системи опалення, тощо. Люди також, маючи змогу, утеплють свої будинки та підтримємства. На елементарному рівні намагаються розділяти сміття, звісно якщо є куди його потім викидати. Але певно ця практика, так чи інакше охопить триторію України, не тільки у деяких пілотних містах, як Нікополь.

(Далі буде...)

Констянтин Івантович

                                                

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
         
 
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
 

 
Куда пойти в Никополе на выходных
...
Не пропусти! В Никополе открывается ав ...
...
В Никополе пройдет STAND UP COMEDY
...
На Нікопольщині розпочали підготовку д ...
...
Осенью в Энергодаре выступит Тина Каро ...
...
 
 
 • Администратор 19.12.2016
  Новорічні святкування (1) / 0
  Администратор-фото
  21 грудня вистав у КЗ "НКДЦ" не буде. За детальнішою інформацією звертайтесь по телефону -  5-15-86
 • DanielDob 04.11.2016
  Никопольская молодежь отм ... (1) / 0
  DanielDob-фото
  5:1 (1:0, 0:1, 4:0). (14-, 54 ), (50), (59) . 32- . , 5 ,
 • Black_Fox 19.05.2016
  Хортинг – казачьи традиц ... (1) / 5
  Black_Fox-фото
  Никопольчане - призеры турнира
 • Надія Ткаченко 02.02.2016
  Алина Николаева- реп (1) / 20
  Надія Ткаченко-фото
  Молодчинка, Алиночка! :) Горжусь своей ученицей!
 • Администратор 22.01.2016
  У Нікополі без вісті проп ... (1) / 0
  Администратор-фото
  Нікопольський відділ поліції висловлює глибоку вдячність усім небайдужим нікопольцям, які відгукнулися на оголошення щодо зниклої 21 січня дівчинки. Завдяки пильності громадян її вдалося знайти вже на наступний день.
 • Администратор 06.01.2016
  Чайка-Любовная лирика (1) / 0
  Администратор-фото
  3 января 2016-го внезапно остановилось сердце поэтессы Ларисы Крикуненко(Чайка). Эта смерть стала полной неожиданностью для близких, родных, друзей и знакомых Ларисы Николаевны, ведь она вела активную общественную жизнь, постоянно проводила творческие встречи, где читала свои волшебные стихи и исполняла песни под бандуру и гитару. Будучи на пен ...
 • Администратор 08.12.2015
  Допоможіть врятувати житт ... (3) / 0
  Администратор-фото
  8 грудня 2015р. в обласній лікарні ім. Мечникова зупинилося сердце, ще одного нікопольського героя - Лацмана Анатолія Івановича.

 • Nadia 06.12.2015
  Допоможіть врятувати житт ... (3) / 0
  Nadia-фото
  Всем спасибо за поддержку и помощь!!! Состояние папы немного ухудшилось из-за пневмонии, кома уже 16 дней((( Еще мой "Герой" получил медаль
 • Nadia 01.12.2015
  Допоможіть врятувати житт ... (3) / 0
  Nadia-фото
  11 дней комы, н ...
 • Администратор 23.06.2015
  Нікополь зустрічав учасни ... (2) / 0
  Администратор-фото
  илья))),
  Вот ссылка на новости горисполкома,где есть репортаж о турнире.
  https://www.youtube.com/watch?v=IZFqcySUtQQ
 
 

 

 

 
 
Все права защищены © Никополь ART 2009-2019