Мы в телеграм

Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

 
   
   
   
   
   
   
    
 
    
  
  
  
  
  
       

УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО

Дата публикации: 5-10-2014

УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГОВеликі міста й надалі поповнюватимутья людьми з провінції, але лише у деяких відбуватиметься помітний приріст містян. З кожним роком зростатиме народжуваність, особливо у мегаполісах. Західна Україна, традиційно продовжить народжувати більше всіх, але позитивна тенденція "накриє" всю країну. Через внутрішню міграцію біженців, велика кількість населеннязі Сходу та Криму залишиться назавжди у Центральній, Північній чи Південній Україні. Переселенці, які тікали від російського режиму залишаться у столиці або у великих російськомвоний центра, таких як Харків (в першу чергу) та Дніпропетрвоськ. Села і містечка почнуть потроху вимирати, хоча все залежатимевід реформ та прибутків аграрного сектору;інвестицій у сільськогосподарську сферу тощо. Населення України до початку і напочатку 2020-2030 рр. збалансується. На Сході (у минулих промислових центрах) лишатиметься менше людей, натомість у інших областях (особливо західних), де раніше людей було не густо - побільшає. 

   Підтверджучи свою теорію, що у міста повиннімати культурну душу, історичний фундамент, а не примусова баракова забудованість і діркою-шахтою для констаборної праці. Найбільший зріст населення буде у економічних і культурних центрах розвитку: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Одесі. Донецьк перестане бути містом-мільйонником, і як увесь Донбасс втрачатименаселення, яке буде мігрувати у економічні центри подаді від російського кордону. Але це не значить, що ці процеси відбуватимутьсярівномірно у всіх містах регіону. Деякі міста,- навпаки вберуть до себе нових мешканців, і можуть стати новими центрам, лише через те, що не зазнали військових руйнувань. Крим поступово покидатиме все більша кілкість людей - еквівалентно рівням розвалу російської економіки та політичному стисканні шиї..Проросійсько налаштовані громадяни від'їджати до Росії, українці і проукраїнці - зрозуміло куди. Кримські татари терпітимуть натиску і намагатимуться народити якомога більше дітей. Вони не здадуться…Після повернення Криму, відбудеться створення Кримськотатарської автономії.Згодом, через кілька десятків років або раніше дуже вірогідна Державність.

   Клімат: усе теплішатиме. На півдні країни продовжуватися ерозія грунтів. Українцям доведеться вирішувати цю проблему, на рівні з екологічною. Але, певен, що активісти майбутнього займатимутьсяцим. Вони масово розсаджуватимуть дерева й кущі. Через кілька десятеліть - певно від зими залишиться лише назва. А за 50 років взагалі - країна може стати субтропічною в Центрі та Сході, і тропічною на Півдні. Це величезнийплюс, бо в нас скоріш за все скінчатьсязапаси нафти й газу для опалення, але тут з'явитсямінус - дуже важливо буде виводити проблеми екології і клімату на перші місця, щоб уникнути руйнівних стихійних лих. В нас певно не лишиться вибору, як і у Світу. Але про це слід вже говорити і діяти зараз.Води поменьшає, тому нам доведеться бути економнішими - хоча думаю, ми вже до того часу навчимося або впровадимо нові технології.

   Територіальні й політичні зміни: Я не вірю, що українці допустять заміну тисячолітньої гривні на євро. Тож, українці ще тисячу років будуть розплачуватися за покупки у гривнях. Демократія зміцнятиметься з кожним роком, українцівтрачатимуть фобії та ставатимуть більш толерантними і цивілізованими. Люди продовжуватимуть боротьбу за права, у тому числі і усілякі меньшості, але наврядче в Україні легалізують одностатеві шлюби чи союзи до 2020 р. Це очевидно. Поки українці не стануть ситими - вони наврядче стануть справді терпимими до оточуючих, оскільки бідність та усіляка скрута - змушує людей бути розлюченими та нестерпними. Бідність - також мінімізує доступ особи до джерел інформації і людина керується догмами та міфами, замість фактів та здорового глузду. У перші роки після Євромайдану і Війни на Сході, західні цінности ставтимутьближчими, і тим більше, чим більше Росія буде кусати нас за хвіст, і смоктати свою лапу безглуздих законів та заборон.Також, можна припустити, що попри подальшу інтеграцію з Західним світом, Україна може відмовитися від вступу у Європейський союз, який і сам цього відверто не хоче. Україна і так є Європа, і буде рухатися по цьому шляху бо це її культурний та цивілізаційний шлях, а після розвалу Росії, дуже вірогідно, стане Світочем нового союзу, який об'єднає багато постросійських держав Східної Європи. Що це буде: відтворена Київська Русь чи якась форма конфедерації - покаже час. Але дуже вірогідно, що принаймні прикордонні області в полоні Росії - увійдуть до складу України, а якщо пощастить, - Москва опинеться крайньою крапкою північної провінції. Якщо території побільшає, за рахунок розвалу РФ, Україна має шанс бути наддержавою і впливим економічним, політичним і географічним центром не тільки у Європі, але Світу.

   Зовнішній вигляд українських міст: до 2020- 2025 рр.наврядче суттєво зміниться. Він залежатиме від того, чи буде в Україні створена офшорна зона. Якщо такі зміни відбудуться - міста, особливо найбільші - зміняться доволі сильно. Поменьшає сміття на вулицях. Основні траси, автошляши та центральні вулиці містматимуть гарний вигляд. Але так можна буде сказати лише у 2020 році. Від 5 до 15 років доведеться тільки відновлювати дороги. Відбуватиметься реновація та реставрація. Радянські будинки змінюватимуться зовні, маскуватися, осучаснюватися, або зноситися.Зміниюватиметься приватний сектор. До 2020 р.майже усі будинки виглядатимутьєвропейськими. Будинки радянського зразка-виглядатимуть, як жахлива тоталітарна дикість, аскетичний несмак. Десь у проміжку 2020-2030 років - Україна стане візульно гарною і затишною.

   На Сході залишатимуться руїни. Чорнобиль, також розчаровувати туристів майже повністю розваленими будинками. Все навколи стане яскравим, різнокольоровим. Міста, особливо великі, ставатимуть креативнішимиз купою незвичних та цікавих місць. На Сході та інших індустріальних містах,все ще вітчуно смердітиме совком, особливо в тих містах, що вимератимуть. В нас з'являться нові міста-привиди, які знаходитимуться на Сході країни. Ці зміни залежатимуть від тривалості і наслідків війни. Нижче, розкажу, як бачу міста окремо:

Київ - столиця України. Кількість населення збільшуватиметься швидкими темпами, місто зростатиме та покращуватиметься. До 2025 р. - Києв матиме власний Київ-ситі та багато нових скляних високих будинків, незвичайних та футуристичних. Спальні райони зростатимуть,як гриби після дощу. У місті збільшиться кількість цікавих туристичних та економічних центрів, через нові інвестиції. З загинанням російської економіки, москвичі переїзджатимутьдо нашої столиці разом з грошима, бізнесомтародинами. Збудують, нарешті всі заплановані гілки метрополітену. Розпочнеться будвництво кільцевої лінії і триватиме до 2040-50 р.. У 2050 році, Чорнобиль - може реально опинитись околицею мегаполісу. Це може статися раніше,через введеня системи 5.10. Чим раніше розвалиться Росія, і скоріш за все, це торкнеться Москви, тим більше вбере у себе Київ нових переселенців з півночі. Київ опинеться впливовим центром у Європі, і цілком можливо, у Світі.Особливо, якщо Києву відійдуть європейські території розваленої Росії.

- Харків- промислова столиця, та типовий мегаполіс. Але не бачу в ньому родзинки. Щось типу Чікаго. Друге місто за населенням, після Києва. Там точно добудують нові станції метро, можливо й кільцева до 2050 р. Загалом, Харків - велике, але сіре місто, що дуже сильних змін не зазнає. .

- Дніпро(град, слав) - один з економічних центрів країни, мегаполіс. Місто розвиватиметься і зростатиме. В центір побільшає офісних будинків, і загалом багатоповерхівок. З'вляться нові спальні райони. Після завершення нових станцій метро, вірогідно будуть будувати нові гілки, а до 2050 також можливо і кільцева дорога. Фінансовий центр вбиратиме мігрантів зі Сходу, околиць, як і Харків.

- Львів - культурна столиця Східної Європи. Відновлені та реставровані вулиці, приваблюватимутьбезліч туристів та мешканців, закоханих у місто. Львів - одна з туристичних та культурних столиць Європи. Через зростання кількості туристів, інвестицій, добру екологію та міграцію біженців - населеня у місті збільшуватимеся. І у 2025-2030 рр. може перевищити мільйон.

 - Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Ужгород - усе більше будуть містами для туристів і культурними центрами країни, щознаходитимуться в розвитку.

- Одеса - одна з туристичних та культурних столиць України і Європи. Через покращення сервісу і потепління клімату буде приймати туристів 9 місяців на рік.. Після відновлення порто-франко стає величезним портом і фінансовим вузлом, морськими воротами країни. Населення лише збільшується, знову ж таки через внутрішню міграцію та покращення сприятливих економічних умов, стандартів життя. Але до 2050 р. значна частина міста може піти під воду, звісно якщо влада України не створить дамби, або країни Чорноморського регіону не перекриють протоку Босфор і не зроблять спеціальні шлюзи.

- Запоріжжя- скоріш за все, нічого не зміниться. На місце тих, що поїхали – приїзджатимутьпереселенці зі знищеного Сходу. Можливо навіть, що місто досить сильно змещить своє населення. Промислові райони поступово перестануть працювати. Хортиця, залишиться туристичним центром.

- Донецьк- місто привид, як і Луганськ. Руйнування сприяють жахливим умовам життя у місті, і жителі мігрують в інші. Подекуди цілі райони лишаються пустими. Місто небезпечне для життя. Соціальні та гуманітарні проблеми лишатимуться і поглиблюються. Алкоголізм, наркоманія, злочинність, екологія... Більшість людей їде до Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Києва. Зруйнована економіка регіону на десятеліття вперед пророчить шлях пустоти. Радянські міста,агломерації яких майже вимирають і стають безперспективними. Згодом місто, разом зобластю, стане однією з найменш густонаселених областей, як і Луганська. Ці області є осередками фатальних наслідків війни.

   Загалом: Україна - затишна демократична, переспективна Європейська країна, до 2020-2030 р., при розпаді Росії і збирацтві своєї землі - стає однією з Наддержав. У 2050 році - Україна - розвинена правова та економічнакраїна. Аграрна наддержава, технологічний та промисловий гігант. Космічна та аваіа-наддержава з сильною сучасною армією. Суспільство несе у собі незламні культурні особливості та традиції, разом з сучасними технологіями. Перший український космонавт, що злетів саме на український ракеті у космос на орбті планеті - летить у вишиванці. Згодом, з іншими дослідниками місяця українець лишаєтьсятам стояти у сірому грунті українськогопрапору. Далі - лише інтенсивний розвиток та неймовірне майбутнє!!!

І головне: не чекайте від України щось наднеймовірне, самі робіть неймовірні речі і тільки тоді, ця країна стане чудовою. Країна - це Ви! Влада - це народ!

Констян Івантович

                                                

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
         
 
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
 

 
Куда пойти в Никополе на выходных
...
Не пропусти! В Никополе открывается ав ...
...
В Никополе пройдет STAND UP COMEDY
...
На Нікопольщині розпочали підготовку д ...
...
Осенью в Энергодаре выступит Тина Каро ...
...
 
 
 • Администратор 19.12.2016
  Новорічні святкування (1) / 0
  Администратор-фото
  21 грудня вистав у КЗ "НКДЦ" не буде. За детальнішою інформацією звертайтесь по телефону -  5-15-86
 • DanielDob 04.11.2016
  Никопольская молодежь отм ... (1) / 0
  DanielDob-фото
  5:1 (1:0, 0:1, 4:0). (14-, 54 ), (50), (59) . 32- . , 5 ,
 • Black_Fox 19.05.2016
  Хортинг – казачьи традиц ... (1) / 5
  Black_Fox-фото
  Никопольчане - призеры турнира
 • Надія Ткаченко 02.02.2016
  Алина Николаева- реп (1) / 20
  Надія Ткаченко-фото
  Молодчинка, Алиночка! :) Горжусь своей ученицей!
 • Администратор 22.01.2016
  У Нікополі без вісті проп ... (1) / 0
  Администратор-фото
  Нікопольський відділ поліції висловлює глибоку вдячність усім небайдужим нікопольцям, які відгукнулися на оголошення щодо зниклої 21 січня дівчинки. Завдяки пильності громадян її вдалося знайти вже на наступний день.
 • Администратор 06.01.2016
  Чайка-Любовная лирика (1) / 0
  Администратор-фото
  3 января 2016-го внезапно остановилось сердце поэтессы Ларисы Крикуненко(Чайка). Эта смерть стала полной неожиданностью для близких, родных, друзей и знакомых Ларисы Николаевны, ведь она вела активную общественную жизнь, постоянно проводила творческие встречи, где читала свои волшебные стихи и исполняла песни под бандуру и гитару. Будучи на пен ...
 • Администратор 08.12.2015
  Допоможіть врятувати житт ... (3) / 0
  Администратор-фото
  8 грудня 2015р. в обласній лікарні ім. Мечникова зупинилося сердце, ще одного нікопольського героя - Лацмана Анатолія Івановича.

 • Nadia 06.12.2015
  Допоможіть врятувати житт ... (3) / 0
  Nadia-фото
  Всем спасибо за поддержку и помощь!!! Состояние папы немного ухудшилось из-за пневмонии, кома уже 16 дней((( Еще мой "Герой" получил медаль
 • Nadia 01.12.2015
  Допоможіть врятувати житт ... (3) / 0
  Nadia-фото
  11 дней комы, н ...
 • Администратор 23.06.2015
  Нікополь зустрічав учасни ... (2) / 0
  Администратор-фото
  илья))),
  Вот ссылка на новости горисполкома,где есть репортаж о турнире.
  https://www.youtube.com/watch?v=IZFqcySUtQQ
 
 

 

 

 
 
Все права защищены © Никополь ART 2009-2019