Мы в телеграм
 
   
   
   
   
   
   
    
 
    
  
  
  
  
  
       

Пам’яті видатної постаті - Павла Богуша

Дата публикации: 26-03-2018

Пам’яті видатної постаті - Павла Богуша

 

Як швидко лине час….. Вже 15 років, як пішов з життя Павло Михайлович Богуш – видатна людина нашої сучасності. Історик, краєзнавець, журналіст, вчитель. Він був дуже обдарованою та многогранною людиною і залишив великий творчій спадок майбутнім поколінням. Метою славетного життя Павла Богуша було якомога повніше зібрати і передати нам знання з історії рідного краю, пробудити в кожному з нас інтерес до свого рідного, родинного, національного, всього того, без чого не може існувати ні людина, ні її родина, ні цілий народ. І на цьому шляху йому вдалося зробити багато.

Саме Павло Михайлович вивчав ті міста біля Токовських водопадів, де наприкінці далекого ХVШ століття розташовувався зимник останнього отамана Війська Запоріжського Петра Калнишевського. І саме завдяки зусиллям Павла Богуша були визначені, а потім встановлені пам’ятні стели на місцях Томаковської, Микитинської Січі, а також п’яти Запорізьких Січей, які кілька століть тому були розташовані на території нашого краю.

В творчому здобутку Павла Михайловича було більш тисячі публікацій, які друкувались як в регіональних та місцевих ЗМІ, так і в центральній пресі. Було видано близько 20 брошур з його статей. А зараз майже вже готова до друку книга двотомник, в яку зібрані всі його статті, розповіді, замальовки. Вся ця його творчість присвячується нашому славетному скіфсько-козацькому краю, розповідає про сучасну металургійну промисловість нашого міста, про сільськогосподарські здобутки, а також про видатних людей, які в різні часи відвідували наш регіон, та про відомі постаті наших сучасників, прославивших Нікопольщину. Маючи у спадок наукові роботи та велике багаторічне надбання, які є унікальними з точки зору історико-просвітницької діяльності для сучасності і майбутніх поколінь, ми зобов’язані його зберегти, щоб залишити пам'ять про славного сина Нікопольщини, громадського діяча і надзвичайну людину - Павла Михайловича Богуша.

Слід нагадати, що Павло Богуш був членом спілки Національного союзу журналістів України і єдиний серед наших регіональних журналістів, кому журналістське посвідчення вручав особисто голова Національної спілки України Ігор Лубченко.

24 березня – в день смерті Павла Богуша, члени правління Нікопольської регіональної організації НСЖУ, журналісти, активна громадськість міста відвідали могилу на Нікопольському кладовищі, де похований Павло Богуш, поклавши до неї квіти. І хоч пройшло вже півтора десятиліття, як немає на світі Павла Богуша, пам'ять про нього остається жити в серцях вдячних нащадків та спадкоємців його творчості та діяльності.

Юлія Белік

                                                

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
         
 
«    Июнь     »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
 
 

 
Стало відомо, як у Мар ...
 ...
У Дніпрі відбудеться в ...
 ...
Изменилось место прове ...
 Как мы уже сообщали, 23 июня в Никополе пройдет фестиваль в Индии. ...
«LVIV JAZZ ORCHESTRA» ...
 23 червня, в рамках концерт туру, до Нікополя завітає Біг Бенд ЛНАМ ім.В.М. Л...
У клубі «Ровесник» від ...
 28 червня, відбудеться розважальна програма до Дня молоді та Дня Конституції ...
Стало відомо, як Ніко ...
 30 червня, Нікополь святкуватиме День Молоді. ...
Відпочивай разом з біб ...
 З 18 по 26 червня бібліотеки Нікополя запрошують на турнір при...
 
 
  • Администратор
  • DanielDob
  • Black_Fox
  • Надія Ткаченко
  • Администратор
  • Администратор
 
 

 

 

 
Сейчас на сайте: 7
Гостей: 5

Пользователи: 

- отсутствуют

Роботы: 


 Последние посетители: 

 
Все права защищены © Никополь ART 2009-2016