Спортсмен з Нікополя призове місце на чемпіонаті України з велоспорту

Студент з Нікополя здобув II місце на чемпіонаті України з велоспорту. Повідомляє NikopolART з посиланням на сайт Nikopolnews.

«Наш чемпіон! Булах Артем взяв участь в чемпіонаті України з велоспорту-мтб та посів ІІ місце із 43 учасників у складі команди “Лідер”. У  рамках програми змагань всі  одночасно стартували  та їхали дистанцію у 25 км лісовою смугою, яка була переповнена трамплінами та різними видами об’їзду. Артем подолав всі ці перешкоди, але трішечки не вистачило часу для першого місця. У розриві з першим місцем різниця у  декілька секунд»,  – розповіли на сторінці Нікопольського професійного ліцею.