Мы в телеграм

Rjywthn Dbnfkbz Rjpkjdcrjuj

Здобутки спортсменів Покрова

Дата публикации: 14-11-2018

Початок листопада для вихованців ДЮСШ ім. Дані Дідіка виявивсябагатим на медалі. «Нікополь-арт» дізнався з повідомлення прес-служби Покровської міської ради.

Вихованці вілділення акробатики спортивної школи приймали участь у Чемпіонаті України зі спортивної акробатики, який проходив у Львові. Під час змагань, титулована спортивна пара Івана Хажанця і Миколи Земляного відразу завоювала 2 срібні меалі. У змаганнях змішаних пар 4 бронзові нагороди вибороли Спартак Заульський — Арина Забутна та Артур Євтушенко — Катерина Гужва.

З 8 по 10 листопада в Дніпрі проходили змагання з тайського боксу «Кубок Дніпра». У ньому прийняли участь 200 бійців з різних регіонів України. В кожному бою хлопці з Покрова викладалися на повну і вибороли заслужені нагороди. Переможцем турніру у своїй категорії став Микита Захарченко. Срібним призером - Дмитро Шелесько. Бронзові медалі у поєдинках вибороли Олександр Суховільський, Сергій Сімак і Сергій Нанкевич.