Мы в телеграм

Последние новости Никополя, Марганца, Покрова. Город Никополь, Марганец, Покров - на NikopolNews. Останні новини Нікополя, Покрова, Марганця. Нікополь, Покров, Марганец - на NikopolNews.

Боксери з Нікополя стали Чемпіонами обласних змагань

Дата публикации: 14-01-2022

З 10 по 13 січня у Дніпрі відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з боксу серед молоді 2004-2005 років народження, в якому прийняли участь спортсмени з різних міст області. NikopolART повідомляє з посиланням на повідомлення ДЮСШ "Трубник".

Вихованці НДЮСШ «Трубник» показали високий рівень підготовки та майстерності. Чемпіонами змагань стали Олександр Колмаков в ваговій категорії 51 кг, Владислав Тарасов (57 кг), Руслан Бакаленко (60 кг), Богдан Сердюк(67 кг.) і увійшли до збірної команди Дніпропетровської області для участі в чемпіонаті України з боксу, який відбудеться у лютому. Павлов Костянтин в ваговій категорії 57 кг. виборов бронзову медаль.
Всі переможці та призери чемпіонату були нагороджені грамотами та медалями. Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів-викладачів Костянтина Чекалова, Олександра Мимрикова, Олексія Губаррєва та Андрія Сипченка з успішним виступом і бажаємо успіхів і перемог на чемпіонаті України!

Узнавай культурные новости региона первым! Подписывайся на наши каналы в Instagram и Telegram.